پنجره دوجداره خم در ساختمان | پنجره دوجداره وینتک | زارع

پنجره دوجداره خم در ساختمان: پنجره های دوجداره خم به واسطه طراحی هوشمندانه و دقیقی که دارند به عنوان یکی از انتخاب های شایسته در ساختمان محسوب می شوند. پنجره ها جایگاه خیلی با اهمیتی در زندگی ما دارند و به نوعی ریه هر ساختمان محسوب می شوند. ما در این نوشتار تصمیم گرفته ایم تا شما را با پنجره دوجداره خم و خصوصیات مثبت آن آشنا کنیم. مجموعه صنعتی زارع در کرج ارائه دهنده بهترین پنجره های دوجداره است و به صورت کاملا حرفه ای و برمبنای آخرین متدها محصولات خود را به بازار عرضه می کند.

پنجره دوجداره خم در ساختمان | پنجره دوجداره وینتک | زارع

اینگونه از پنجره ها که از آن ها به عنوان پنجره قوسی یا هلالی هم نام می برند تاثیر شگرفی بر روی معماری

منازل شما می گذارند، خواهاین منازل به صورت مدرن طراحی شده باشند، خواه در قالب یک خانه سنتی بگنجند.

شما قادر خواهید بود تا با قرار نهادن پنجره دوجداره خم در کنار دیگر پنجره ها به منازل یا ساختمان خود جلای

دیگری ببخشید. البته می توان در پروسه تولید درهای بالکنی هم از اینگونه پنجره ها سود جست چون هم نمای

ساختمان را زیبا نشان می دهند و هم نور بسیار بیشتری را به درون محیط خانه منتقل می کنند. پنجره های دوجداره

خم این امکان را به ما می دهند که عرضشان را به پنجره های سایه بانی برسانند و ارتفاعشان نیز همچون پنجره های

لولایی باشد. در حقیقت اینگونه از پنجره ها با ترکیب با دیگر پنجره های دوجداره می توانند هم زیبایی محیط را کامل کنند

و هم تهویه مناسبی را در محیط به وجود بیاورند.

عوض کردن پنجره دوجداره خم

به منظور عوض کردن پنجره های خم یا هلالی ما دو مسیر را می توانیم انتخاب کنیم.

اولین مسیر این است که می توانیم با برخورداری و استفاده از دستگاه اتوماتیک پنجره را خم کنیم و ظاهری زیبا به آن ببخشیم، درزگیری و همینطور عایق بندی این پنجره ها در مقایسه با پنجره ها معمولی کمتر است.

دومین مسیر هم این است که قوس موجود در پنجره ها به شکل جداگانه ایجاد می شود و پنجره معمولی در زیر آن جای می گیرد. حسن این کار هم آن است که پنجره های عادی می توانند قیمت کمتری نسبت به پنجره دوجداره خم داشته باشند.

جهت مطالعه مقاله پنجره‌ دوجداره وین تک در کرج کلیک کنید.نصب پنجره دوجداره | پنجره upvc | مجموعه زارع

محاسن ویژه پنجره دوجداره خم در کرج

شما برای اینکه بتوانید پنجره مناسبتان را با بهترین قیمت خریداری کنید باید اطلاعات خوبی در این زمینه کسب کنید. ما در این قسمت می خواهیم شما را با محاسن ویژه پنجره دوجداره خم در کرج آشنا کنیم.

زیبایی کم نظیر پنجره

اگر شما قصد دارید تا محیط خانه یا کار خود را زیباتر نشان دهید بهترین گزینه برای این کار استفاده از پنجره دوجداره خم یا هلالی است. کارکرد اینگونه از پنجره ها چندان تفاوتی با سایر پنجره های دوجداره ندارد اما زیبایی شگفت انگیز پنجره های خم باعث می شود تا ما از آن در بنای خویش بهره ببریم.

نورگیر عالی

پنجره ها علاوه بر اینکه باید عایق مناسبی در برابر گرد و خاک و آلودگی صوتی باشند، باید نورگیر بسیار مناسبی هم به نظر برسند. دومین خصوصیت بارز پنجره دوجداره خم این است که خود را نورگیر خوبی معرفی می کند. به همین خاطر وقتی ما از این پنجره ها استفاده می کنیم نور بیشتری را به درون ساختمان انتقال می دهیم. علاوه بر این باید به شیشه های شبکه بندی شده در پنجره دوجداره خم نیز اشاره داشت که از دیگر محاسن این محصول به حساب می آید.

رنگ بندی پنجره دوجداره خم

مسئله دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که رنگ بندی در پنجره دوجداره خم از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. بدین شکل که هر کدام از مدل های گوناگون این پنجره در رنگ بندی های متفاوتی به مشتریان عرضه می شوند.

مدل های گوناگون پنجره دوجداره خم

این پنجره ها قابلیت این را دارند که در طرح ها و اشکال مختلفی تولید شوند و به دست مشتری برسند. به همین خاطر شما قادر خواهید بود تا پنجره های دوجداره خم یا قوسی شکل را در اشکال گوناگون به ما سفارش دهید.در انتها نیز باید به شما اعلام کنیم که نصب و اجرای این قبیل پنجره ها بسیار آسان است و این مسئله در پروسه کوتاه مدتی صورت می پذیرد.

جهت مطالعه مقاله قیمت پنجره دوجداره کرج کلیک کنید.