انواع پله پیچ | پنجره آلومینیومی ترمال بریک | زارع

انواع پله پیچ: در بسیاری از مدل های مختلف پله پیچ می توان به این مورد اشاره کرد که این مدل ها علاوه بر زیبایی می توانند امنیت بسیاری را برای محیط شما به وجود بیاورند از این رو بهتر است در زمان انتخاب انواع پله پیچ نهایت دقت خود را به کار ببرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

ما در این نوشتار در تلاش هستیم اطلاعاتی را در ارتباط با انواع پله پیچ و همچنین پنجره آلومینیومی ترمال بریک در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. با ما همراه باشید.

انواع پله پیچ | پنجره آلومینیومی ترمال بریک | زارع

پله پیچ معلق فلزی: از جدیدترین مدل های پله پیچ می توان به پله پیچ فلزی اشاره کرد که می تواند زیبایی بسیاری را برای محیط شما به همراه داشته باشد، این مدل از پله ها در وهله اول خطای دید ایجاد می کنند که کف پله ها حالتی شناور دارند و دلیل نامگذاری آن ها نیز به همین دلیل است.

پله گرد معلق

این پله گرد نمونه ای از پله ها است که کف پله دراین نوع از پله ها با کمک وسیله های به همدیگر متصل شده اند این تجهیزات از متریال های مختلفی از جمله شیشه، فلز، چوب و غیره تشکیل شده است لازم به ذکر است که این پله ها به گونه ای طراحی شده اند که نصب آن ها غیر قابل مشاهده هستند در واقع کف این پله های فلزی با کمک نرده های فلزی به همدیگر متصل هستند.

پله دوبلکس صاف

این مدل از پله ها ظاهری ساده تر دارند که در عین سادگی بسیار زیبا و چشم نواز هستند و در مقایسه با پله های پیچ ارزان تر هستند زیرا این مدل از پله ها ساختار ساده تری دارند و از متریال های ارزان تری استفاده می کنند.

پله پیچ مدرن

پله پیچ مدرن، حالتی گرد دارند که به دور لوله هستد که حالتی دوطرفه دارند.

شما کاربران عزیز می توانید برای خرید مدل های مختلف پله پیچ با کارشناسان ما در مجموعه زارع ارتباط برقرار کنید و با توجه به نیاز خود این محصولات را خریداری کنید.

جهت مطالعه مطلب درباره پله پیچ در کرج کلیک کنید.

انواع پله پیچ | پنجره آلومینیومی ترمال بریک | زارع

پنجره آلومینیومی ترمال بریک ‏

از جدید ترین نمونه های پنجره آلومینیومی می توان به  پنجره آلومینیومی ترمال بریک ‏اشاره کرد همان طور که در جریان هستید پنجره های آلومینیومی که می توانند دما و حرارت را منتقل می کنند و برای این که پنجره های آلومینیومی این عیب را بپوشانند از ترمال بریک در روند تولید آن ها استفاده کرده اند.

ترمال بریک به معنای شکست حرارتی است که می تواند از انتقال حرارت جلوگیری کند، در واقع این لایه مانع از اتلاف انرژی می شود.

پروفیل های ترمال بریک می تواند بازه دماییِ ۵۰- تا ۲۲۰+ را تحمل کند در واقع این دو نوع پروفیل از دو نوع پروفیل داخلی و پروفیل خارجی تشکیل شده است که این دو پروفیل با کمک تیغه پلی امید به همدیگر متصل شده اند.

برای مطالعه درباره پنجره آلومینیومی کرج کلیک کنید.

مزایای تیغه پلی امید

تیغه پلی امید مزایای بالایی برای پنجره آلومینیومی دارد که از مهم ترین آن می توان به مقاومت بالای آن در برابر مواد شیمیایی، آب و اشعه یو وی اشاره کرد.

این تیغه ها استحکام و طول عمر بالایی دارد.

مانع از انتقال حرارت از سطحی به سطح دیگر می شود.

توجه داشته باشید هرچه ضخامت تیغه پلی امید بیشتر باشد به طبع عایق حرارتی بالایی دارند.

استفاده از تیغه های پلی آمید به جای پروفیل آلومینیومی می توان به این مورد اشاره کرد که انتقال حرارت از 203 به زیر 4 درجه کاهش پیدا می کند.

بهتر است که بدانید دوخت این تیغه با کمک دستگاه های مخصوص انجام می گیرد.

بهتر است در زمان انتخاب پنجره آلومینیومی ترمال بریک به مواردی چون وزن لنگه، عرض، ارتفاع و پروفیل های مناسب توجه داشته باشید.

این مدل از پنجره ها تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ دارد، رنگ های الکترواستاتیک که برای این محصول استفاده می شود بالای 250رنگ متنوع دارد که در کوره های مخصوص مقاوم شده اند که ضد ضربه و فرسایش هستند.

بسیاری از افراد در زمان خرید پنجره آلومینیومی ترمال بریک ‏به قیمت این محصولات توجه دارند و شما کاربران عزیز می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصولات با کارشناسان ما در مجموعه زارع ارتباط برقرار کنید.

سخن پایانی

مدل های مختلفی از انواع پله پیچ وجود دارد که شما کاربران عزیز برای خرید آن ها بهتر است با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.