پنجره دوجداره upvc

نسل جدیدی از پنجره های موجود در بازار است که کیفیت و مزایای آن سبب شده است افراد آن را جایگزین محصولات قدیمی نمایند و علاوه بر ظاهر زیبا از مزایای آن نیز بهره مند شوند.

 

پنجر دوجداره عاق صوتی بسیار قوی است. با توجه به پروفیل با کیفیتی که برای این سازه ها استفاده شده است این محصولات عایق صوتی بسیار قوی دارند و همین امر سبب شده است افراد در کلان شهرها بیشتر به خرید آن ترغیب شوند. پنجره upvc عایق نوعی عایق حرارتی به حساب می آید.

پنجره های قدیمی به گونه ای طراحی شده اند که انرژی سرمایی و گرمایی را از خود عبور می دادند و فرد برای خنک کردن و یا همچنین گرم کردن محیط باید دائما هزینه می کرد اما امروزه وجود پنجره های دوجداره سبب شده است که افراد با یکبار هزینه برای خرید این محصولات از هزینه های متفرقه جلوگیری کند چرا که این سازه ها نوعی عایق حرارتی و صوتی به حساب می آیند.

نکات مهم در زمان خرید پنجره upvc

حال که با مزایای استفاده از پنجره upvc آشنا شدید و دلیل محبوبیت آن را در میان مردم دانستید بهتر است که در زمان خرید پنجره upvc به نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم توجه داشته باشید تا بتوانید خریدی به صرفه را تجربه نمایید.

پروفیل پنجره upvc

از مهم ترین اجزای به کار رفته در پنجره upvc می توان به پروفیل این سازه ها اشاره گرد که در روند تولید آن باید استانداردهای خاصی رعایت شده باشد هر چه پروفیل مصرفی کیفیت بیشتری داشته باشد به طبع هزینه ای که برای خرید آن پرداخت می کنید بیشتر است.

در کشور ما بیشتر به قیمت پروفیل توجه می شود تا کیفیت آن یعنی افراد در تلاش هستند که پروفیل ارزان تری را خریداری کنند تا هزینه های آن ها کاهش پیدا کند که امری کاملا اشتباه است.

یراق آلات پنجره upvc

یراق آلات پنجره های دوجداره نیز از دیگر مواردی است که افراد در زمان انتخاب این سازه ها باید به آن توجه داشته باشند، یراق آلات مصرفی درپنجره های دوجداره شامل دستگیره، لولا و اسپانیولت می باشد که هر کدام از آن ها به تنهایی می توانند بر کارکرد پنجره ها تاثیر گذار باشند.

استفاده از یراق آلات نقش بسیار موثر و اساسی در باز و بسته کردن پنجره ها و عایق بودن  این سازه ها دارند. اگر به دنبال خرید پنجره upvc با کیفیت بالا هستید اما اطلاعات کافی در این باره ندارید بهتر است با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید و با کمک آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

در زمان خرید پنجره upvc بهتر است به نوع شیشه مصرفی برای این سازه ها نیز توجه داشته باشید، انتخاب شیشه متناسب پنجره از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در خرید موفق شما به حساب می آید توجه داشته باشید که شیشه های به کار رفته کیفیت بالایی داشته باشند در غیر این صورت شما نمی توانید از مزایای آن بهره مند شوید. و در نهایت پنجره با کیفیت باید به صورت اصولی و صحیح نصب شود تا شما کاربران عزیز بتوانید از مزایای آن بهره مند شوید برای نصب قیمت پنجره دوجداره کرج نگران نباشید می توانید بر روی کمک نصابان ما حساب کنید.

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسته مطلب :   خدمات شرکت
  •   تاریخ انتشار :  2018/09/22