پنجره دو حالته

پنجره دوحالته در واقع تشکیل شده است از سه نمونه پنجره در یک محصول و می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری به شمار رود. این سری از محصولات امروزه به دلیل عملکرد بالا و توانایی استفاده گسترده بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و استفاده از پنجره دوحالته بسیار گسترش پیدا کرده است. با ما در ادامه همراه باشید تا در خصوص ویژگی های این محصول بیشتر با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

پنجره دوحالته چطور عمل می کند؟

پنجره فرانسوی دوحالته علاوه بر حالت ایستا، دو حالت دیگر چپ (یا راست) بازشو و همچنین بالا بازشو را در خود جای داده است و این توان را به شما می دهد تا بتوانید از آن در حالت های مختلف استفاده داشته باشید. یراق آلات و استفاده از دو لولا و دو قفل در این محصول را می توان از مهم ترین ویژگی های این محصول دانست. زمانی که شما می خواهید از حالت های مختلف پنجره دوحالته استفاده داشته باشید، باید دستگیره را 90 یا 180 درجه از حالت قفل گردش دهید و سپس با توجه به حالت قرارگیری قادر خواهید بود تا یکی از حالت های پنجره را مورد استفاده قرار دهید. باید در نظر داشته باشید که کیفیت ساخت در این نمونه از پنجره ها دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و باید با دقت بسیار زیادی نسبت به انتخاب و خرید این محصول اقدام شود. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان فروش در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید.

چرا پنجره دوحالته بهترین گزینه است؟

این نمونه از انواع پنجره با توجه به امکان باز شدن از بالا می توانند یکی از بهترین انتخاب ها برای تهویه هوا به شمار روند و از این روی از آن ها در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری به صورت گسترده ای استفاده می شود. این محصولات همچنین با یراق پوشش سراسری در بازار عرضه می شود و از این روی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی به یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما تبدیل شده است. در کنار این مسائل باید در نظر داشته باشید که استفاده از قفل چند منظوره باعث می شود تا پنجره دوحالته پنسا به یکی از بهترین انتخاب ها با استحکام و ایمنی بسیار بالا تبدیل شده و در بازار عرضه گردد. در نظر داشته باشید که امروزه استفاده از پنجره دوحالته بسیار گسترش پیدا کرده است و شما می توانید از آن در ساختمان ها استفاده کنید. باید دقت کنید که نصب این پنجره ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و باید حتما توسط افراد حرفه ای انجام شود.