درو پنجره و آسانسور آذین

آذین  یکی از بزرگترین و مورد اعتماد ترین نام ها در صنعت تولید درب و پنجره دو جداره upvc می باشد. چه بخواهید در و پنجره های خود را بازسازی کنید یا اینکه ساختمان جدیدی داشته باشید، ما می توانیم در و پنجره دوجداره upvc در اشکال و استایل های مختلف را به شما ارائه دهیم تا با استفاده از این محصولات، زیبایی، راحتی و مصرف پایین انرژی را برایتان به ارمغان بیاوریم.

بخش قابل توجهی از مشتریان درب و پنجره upvc را سازندگان ساختمان ها تشکیل می‌دهند. گذشته از مراحل انتخاب برند پروفیل پنجره دوجداره upvc و کارخانه سازنده انواع درب پنجره دوجداره که مطمئنا سازندگان وسواس لازم را در این راستا بکار می گیرند، در آماده سازی محل و قاب درب و پنجره upvc نیز بایستی نظارت کاملی داشته باشند تا فریم ها و قاب ها کاملا گونیا و هندسی بشوند. چرا که در این حالت پنجره دوجداره upvc بهتر در قاب فیکس شده و علاوه بر دوام بیشتر، ظاهر بسیار زیباتری نیز خواهد داشت. ۳۰% از کیفیت در و پنجره های دو جداره upvc بستگی به اجرای دقیق این بخش دارد.

و همچنین

شرکت آذین اولین کنسیرسیوم آسانسوری  است که با پشتوانه سالها تجربه در زمينه فروش و خدمات پس از فروش انواع آسانسور و پله برقی تاسيس که اکثريت آنها از بنيان گذاران سنديکاي صنايع آسانسور و پله برقي در ايران مي باشند و با پشتوانه دانش فني لازم و با اتكا به تجارب ارزشمند نيروهاي متخصص و كارشناسان ورزيده خود در زمينه مشاوره ، طراحي ، تهيه تجهيزات ، نصب و راه اندازي ، راهبري و نگهداري انواع آسانسورهاي مسافربر ، باربر ، خودرو بر ، صنعتي ، سطوح شيبدار و پانوراما با سيستمهاي محركه كششي ، گيرلس و هيدروليك در ظرفيت هاي مختلف و پله برقي فعاليت مي نمايد . توانمندي فني و مالي شركتهای عضو ،تكيه گاه مؤثري براي خدمات بهتر به مشتريان  را ايجاد مي نمايد.

این شرکتاز پشتيباني فني کمپانیMP ‌اسپانیا در زمینه آسانسورهای تمام وارداتی پکیج بهره مند بوده و در زمينه جديدترين تكنولوژي و اکنون بعنوان نماينده آسانسورو پله برقي نسبت به عرضه محصولات آن در کشور فعاليت مي نمايد.